Kotrynos Mediči išpažintis C.W. Gortner

ISBN:

Published:

Hardcover

488 pages


Description

Kotrynos Mediči išpažintis  by  C.W. Gortner

Kotrynos Mediči išpažintis by C.W. Gortner
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 488 pages | ISBN: | 3.38 Mb

Ligi pat mūsų dienų karalienę Kotryną Mediči gaubia niūrūs mitai. Ji kaltinama pačiais baisiausiais XVI a. nusikaltimais, esą ji nuodytoja – nužudžiusi savo vyro brolį ir du vyresniuosius savo sūnus, negailestingai susidorodavusi su kiekvienu, kasMoreLigi pat mūsų dienų karalienę Kotryną Mediči gaubia niūrūs mitai. Ji kaltinama pačiais baisiausiais XVI a. nusikaltimais, esą ji nuodytoja – nužudžiusi savo vyro brolį ir du vyresniuosius savo sūnus, negailestingai susidorodavusi su kiekvienu, kas stodavęs jai skersai kelio, kad ji juodoji našlė, kuriai rūpėjo tik valdžia, sąmokslai ir klasta.Kotryna Mediči – paskutinė teisėta šlovingos Valua giminės palikuonė.

Išvaryta iš gimtosios Florencijos, Kotryna tenka į žmonas princui Henrikui – Prancūzijos karaliaus Pranciškaus I sūnui. Atsidūrusi nepažįstamoje šalyje, ji stengiasi susivokti gyvenime, remdamasi savo globojamo Nostradamo pranašystėmis ir savo pačios aiškiaregystės gebėjimais. Sulaukusi keturiasdešimties, Kotryna tampa našle ir lieka viena su šešiais mažamečiais vaikais valdyti karalystės, draskomos klastingų ir ambicingų didikų vaidų.

Dėl nepaprasto atkaklumo, įžvalgumo ir neeilinių gebėjimų visuomet rasti kompromisą Kotryna sutelkia savo rankose valdžią. Jos tikslas – išsaugoti sostą sūnums, tačiau ji nė neįsivaizduoja, kad gelbėdama Prancūziją privalės paaukoti ir savo idealus, ir garbę, ir iškankintos širdies paslaptį.Knygoje atskleidžiama skaudi ir tragiška moters ir karalienės meilės istorija.Enter the sum

Related Archive Books

  1. 02.08.2012Conquest of the Mind
  2. 21.04.2013Glass Houses


Related Books


Comments

Comments for "Kotrynos Mediči išpažintis":


himerestaurant.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us