Tutsak Yüreğim (Tudor Rose, #1) Susan Wiggs

ISBN:

Published:

Paperback

424 pages


Description

Tutsak Yüreğim (Tudor Rose, #1)  by  Susan Wiggs

Tutsak Yüreğim (Tudor Rose, #1) by Susan Wiggs
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 424 pages | ISBN: | 7.55 Mb

İntikam Yeminiyle Yanıp Tutuşan Bir Kalp Bile Aşkın Ve Tutkuların Esiri olabilir!New York Times bestseller yazarı Susan Wiggs klasikleşmiş Tudor Gülü Üçlemesinde Kral VIII. Henrynin sarayındaki entrikaları anlatıyor.Evlilik konusunda yaşadığıMoreİntikam Yeminiyle Yanıp Tutuşan Bir Kalp Bile Aşkın Ve Tutkuların Esiri olabilir!New York Times bestseller yazarı Susan Wiggs klasikleşmiş Tudor Gülü Üçlemesi´nde Kral VIII.

Henry´nin sarayındaki entrikaları anlatıyor.Evlilik konusunda yaşadığı sorunlar yüzünden hüsrana uğramış olan VIII. Henry, küstah bir asilzade olan Stephen de Lacey´yi cezalandırmak istemektedir.Stephen´ın, asilzadeye ait atı çalmaya çalışırken yakaladığı kadınla evlenmesini emreder. Hükümdarın kaprislerine ve geçici heveslerine alışmış olan Stephen de Lacey duygusuz ve sert mizaçlı, dul bir barondur. Yeni eşini ise son derece uygunsuz ama bir o kadar da büyüleyici bulmaktadır.Fakat Juliana Romanov sıradan bir hırsız değil, ailesini katleden hainlerden kaçmak zorunda kalmış bir Rus prensesidir.Trajedi gibi başlayan bir ilişkiden bir aşk doğması mümkün olabilecek midir?

“Wiggs aşka dair hikâyeler söz konusu olduğunda çok iyi bir gözlemci olduğunu kanıtlıyor çünkü tüm kitaplarına hâkim olan duyguları nasıl aktarabileceğini iyi biliyor.”-Statesman Journal-“Her kadının rüyalarını süsleyebilecek, cesur, eğlenceli ve dokunaklı bir romans.”-Christina Dodd-Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Tutsak Yüreğim (Tudor Rose, #1)":


himerestaurant.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us